U stylu dvě kola skútru

U stylu dvě kola skútru

ALUCARD 6,5 palce dvě kola stojí SCOOTERModel číslo: CS-608Color: Red1.DescriptionWith vývoj časů a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás teď a konkrétně, elek

Podrobnosti o produktu

ALUCARD 6,5 PALCE DVĚ KOLA STOJÍ SCOOTER

Model číslo: CS-608

Barva: červená

1. Popis

S vývojem doby a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás, teď a konkrétně, elektřiny motorová vozidla nejsou luxus víc, máme také více a více možností na výběr, zatímco dvoukolové elektrické bilance skútr, který je populární ekologické výsledek pro moderní lidi bavit a jezdit, je jen jedním z nich!

ALUCARD dvoukolové bilance skútru používá nejlepší suroviny jako základní deska, setrvačník, motory, baterie Samsung a bezpečnost chráněné technologie smart zajistit jejich bezpečnost a bez obavy lidí nečekané spálení nebo explozi. Všechny certifikáty jako CE, RoHS, FCC, UL a a co je nejdůležitější, jsou k dispozici pro export patent.


Model č.:

CS-608

Název produktu

Alucard U stylu 2 kolo vlastní rovnováhu Scooter 6,5 palcový kolo

Materiál:

ABS + PC

Max zatížení:

120KG

Max rychlost:

12km/h

Max vzdálenost:

18-20km

Baterie:

baterie 4400mAh/Sumsung/LG

Výkon motoru:

500-700W

Max sklonu:

≤ 30°

Čistá hmotnost:

12KG

Doba nabíjení:

3 hodiny

Velikost pneumatik:

6.5inch(171mm)

Nabíjecí napětí:

AC 110-220V 50-60Hz

Barva:

Červená, černá, bílá, modrá, Glod, zelené, přizpůsobili.

2. výrobek obrázky3. certifikace


Varování!

. Ty mohou ztratit rovnováhu, havárie v objektům nebo spadne vyrovnávací desky a ublížit si kdykoli v! Předejít, přesvědčte se, zda jste si důkladně přečetl uživatelská příručka před použitím. Před použitím samo-vyvažovací skútr, ujistěte se, že pracuje správně a že jste obeznámeni s tím, jak používat veškeré příslušenství.

. Při učení, jak jezdit vyrovnávací desky, ujistěte se, že máte na sobě ochranné prostředky, jako jsou helmy, chrániče kolen, loktů, podložky, atd.

. Tento produkt je určen pouze pro jednu osobu a nesmí se použít pro vás k převozu jiných lidí o!

. To... není dovoleno nahradit motor alternativou třetí strany.

. Děti hmotnosti méně než 30KG nemůže používat tento produkt a děti více hmotnosti musí být pod dozorem dospělé osoby po celou dobu.

. Lidé s onemocnění srdce, vysoký krevní tlak nebo otázky mobility by neměly používat tento produkt. Těhotné ženy a osoby se zdravotním postižením by měly rovněž upustit od použití tohoto produktu.

. Tento výrobek nepoužívejte, pokud jste spotřebovaného alkoholu nebo vzít léky, a jste neměl nosit položky v ruce při jízdě správní.

. Použití rovnováhu skútr se řídí místní dopravní předpisy. Ujistěte se, že respektování blízkosti chodce.

. Používáte-li elektrický skútr, nezapomeňte překážek v čele vás okamžitě a ve vzdálenosti s jasnou linii nebo pohled pomůže vám bezpečně jezdit!

. Při jízdě vyrovnávací desky, držet kolena mírně ohnutá a vaše tělo uvolněné, mohli zachovat dobrou rovnováhu.

. Při jízdě skútru vlastní rovnováhu, aby obě nohy na úpatí podložky.

. Nosí rozumné sportovní oblečení při použití tohoto produktu, pomůže vám rychleji reagovat v případě nouze.

. Skútr není možné provádět více než jednu osobu.

. Hmotnost jezdce a nic, kterou nesou nesmí překročit maximální hmotnost v bezpečnostní opatření.

. Musí existovat odpovídající zatížení na vyrovnávací desky, jinak uživatel může poškodit sebe nebo desky. Kromě toho zatížení musí být větší než minimální hmotnostní limit v bezpečnostní opatření, jinak uživatel nebude moci kontrolovat při přechodu deska a jede z kopce, zpomalení nebo zastavení bude zvlášť nebezpečné!

. Vždy jezdit vyrovnávací desky v rychlosti, který je bezpečný pro vás a lidi kolem vás, a to bude jednodušší pro vás zastavit.

. Je-li se zbavit s někým jiným na jiném rovnováhu skútru, ujistěte se, že udržet dostatečně vzdálenosti mezi své desky, aby se zabránilo zhroucení.

. Buďte pozorní po celou dobu, jak se za jízdy na koloběžce, stojíte 10cm od země.

. Při zapnutí vyrovnávací desky, udržujte kontrolu nad vaše těžiště, tak, že nemáte ztratí rovnováhu a spadne.

. Nenechte se rozptylovat při jízdě vyrovnávací desky, přijímání telefonních hovorů, poslech hudby nebo jen pozvolna upadal do snění s otevřenýma očima!

. Nesmíte uklouznutí na mokrém povrchu, na dlouhé vzdálenosti, jízdu vysokou rychlostí nebo obrátit a pohybuje se rychle.

. Nebude jezdit na koloběžce rovnováhu v tmavé nebo špatně osvětlených oblastech.

. Snažte se vyhnout použití tohoto produktu přes překážky, na ledu nebo sněhu.

. Při jízdě, vyhnout se překážkám, všude na zemi a kroucení cest.

. Nepoužívejte tento výrobek v omezených prostorách se spoustou překážek.

. Používejte pouze vaše vlastní vyrovnávací deska když pracuje správně, pokud to není, okamžitě jej Přestaňte používat.

. Nepoužívejte na strmé sjezdovky.

. Nepoužívejte vyrovnávací desky na veřejných ulicích.

. Pozorně návod k použití před použitím vyrovnávací desky.

. Byste měli vždy používat protectors(supplied), když používáte váš skútr.

. Prosím všimněte si, že maximální rychlost v závislosti na vaší váze-18km/h, ale doporučujeme, nechcete jít rychleji než 10km/h. Pokud jedete rychleji, než je tato, poplašný signál vás upozorní.

. Použití ochranných pomůcek pro hlavu, lokty a kolena. Vyrovnávací deska je méně vhodný, či spíše není vůbec vhodná pro použití na nerovnoměrné, strmé nebo mokrých površích a zmrazené důvodů.

5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a produkci, modernizovat výrobní linky, vstřikovací a upřesnit další související zařízení, C-STAR je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, somatosenzorické vozidel, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět skútr rovnováhu v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!

Dvojice:Nové dospělé elektrické Scooter Další:Ne

Dotaz