Vedl, vyrovnávání Scooter

Vedl, vyrovnávání Scooter

Alucard nové 8 palce dvě kola Smart Self vyrovnávání koloběžky s Led Model: CS-813Color: Blue1.Products & značky DescriptionWith vývoj časů a technologie, jsou velmi běžné pro všechny vozidla

Podrobnosti o produktu

Alucard nové 8 palce dvě kola Smart Self vyrovnávání koloběžky s Led

Model: CS-813

Barva: modrá

1. produkty a značky popis

S vývojem doby a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás, teď a konkrétně, elektřiny motorová vozidla nejsou luxus víc, máme také více a více možností na výběr, zatímco dvoukolové elektrické bilance skútr, který je populární ekologické výsledek pro moderní lidi bavit a jezdit, je jen jedním z nich!

ALUCARD dvoukolové bilance skútru používá nejlepší suroviny jako základní deska, setrvačník, motory, baterie Samsung a bezpečnost chráněné technologie smart zajistit jejich bezpečnost a bez obavy lidí nečekané spálení nebo explozi. Všechny certifikáty jako CE, RoHS, FCC, UL a a co je nejdůležitější, jsou k dispozici pro export patent.

Parametry pro elektrický skútr 8 palců

Značka

ALUCARD

Velikost pneumatik

8 palců

MAX rychlost

12km/h

Sklon MAX

30°

Zatížení

120kg

Kapacita baterie

4400WH

Operace vzdálenost

15KM - 20KM

Doba nabíjení

2-3 hodiny

Velikost výrobku

66 * 25 * 26 CM

Adaptér napájení

AC110-AC220V 50-60HZ

Možnosti barev

Všechny barvy lze přizpůsobit

Možnosti barev-podložky

Černá nártů, červené nártů a modré nártů

2. výrobek obrázky


3. cvičení tipy vlastní rovnováhu skútr

Zde jsou některé bezpečnostní tipy pro používání vaší B-tabule:

* Noste pohodlné sportovní oblečení a boty na byt, takže váš pohyb není omezen.

* Praxi na koni vaše deska v doširoka otevřené prostory, dokud se používají k dostat na palubu, jít vpřed, cesta zpátky, soustružení, zastavení a opouštění.

* Jízda na byt, dokonce i povrchy.

* Pokud se setkáte s neznámým terénem, jednotky pomalu a nikdy umožňují B-Board opustit zemi.

* Vlastní rovnováhu skútr je určen pro jízdu přes plochý terén, a použití na nerovném povrchu bude mít vliv na rychlost a pohyb.

* Zvláštní pozornost Pokud nejste ještě úplně pohodlné s jezdeckým své vlastní rovnováhu skútr a pokud narazíte na jakékoliv chodce nebo překážek, pečlivě zkontrolujte, že určitě budete schopni projít před kupředu.

4. podrobný návod k použití Self vyrovnávání koloběžky

Krok 1: Jemně stiskněte tlačítko zapnuto/vypnuto napájení desky.

Krok 2: Konfigurace Rady vyrovnávacího mechanismu.

Krok 3: Místo nohou na jednom z nártů, počkejte indikátor se rozsvítí a pak stojí na noha pad s vaší nohy.

Krok 4: Jakmile stojíte stabilně na desce, použijte vaše těžiště přímé kudy deska pohybuje - hubený vpřed nebo zpět se pohybovat v tomto směru, nebo volné otáčení -, ale ujistěte se, že nemáte příliš hubený.

Krok 5: Použití desky, doleva a doprava.

Krok 6: Dostanete z hrací plochy. Předtím, než jste krok z ujistěte se, že desky je správně vyvážená a vystoupit v zadní části desky s jednou nohou první a pak vystoupit s druhou.

5. C-hvězda profil

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a produkci, modernizovat výrobní linky, vstřikovací a upřesnit další související zařízení, C-STAR je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, vlastní vyrovnávací vozidel, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět vlastní rovnováhu skútr v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!Dvojice:8 palce pro dospělé Scooter Další:Ne

Dotaz