Děti Scooter

Děti Scooter

VELKOOBCHODNÍ ALUCARD 4.0 PALCOVÝ dvoukolové rovnováhu SCOOTERModel číslo: CS-401Color: red1. DescriptionWith vývoj časů a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás teď a konkrétně, th

Podrobnosti o produktu

VELKOOBCHODNÍ ALUCARD 4.0 PALCOVÝ DVOUKOLOVÉ BILANCE SCOOTER

Model číslo: CS-401

Barva: červená

1. Popis

S vývojem doby a technologie, vozidla jsou velmi běžné pro všechny z nás, teď a konkrétně, elektřiny motorová vozidla nejsou luxus víc, máme také více a více možností na výběr, zatímco dvoukolové elektrické bilance skútr, který je populární ekologické výsledek pro moderní lidi bavit a jezdit, je jen jedním z nich!

ALUCARD dvoukolové rovnováhu koloběžka pro děti využívá nejlepší suroviny jako základní deska, setrvačník, motory, baterie Samsung a bezpečnost chráněné technologie smart zajistit jejich bezpečnost a bez obavy lidí nečekané spálení nebo explozi. Všechny certifikáty jako CE, RoHS, FCC, UL a a co je nejdůležitější, jsou k dispozici pro export patent.

Parametry pro ALUCARD elektrický skútr

Velikost

4,0 palců

Napájení

250W * 2

MAX rychlost

5km/h

Sklon MAX

10°

Maximální užitečné zatížení

60kg

Kapacita baterie

2200WH

Operace vzdálenost

8-10KM

Doba nabíjení

2 hodiny

Velikost výrobku

66 * 25 * 26 CM

N.W

5.0 KG

Adaptér napájení

AC110-AC220V 50-60HZ

Možnosti barev

Všechny barvy lze přizpůsobit

2. výrobek obrázky


3.Step za krokem průvodce k používání vyrovnávací desky

Před použitím 4.0 palcový vyrovnávání deska pro děti poprvé, rodiče musí číst všechny pokyny důkladně tak chápou, že nejbezpečnější způsob, jak jezdit.

Krok 1: Jemně stiskněte tlačítko zapnuto/vypnuto napájení vyrovnávání Board.

Krok 2: Místo nohou na jednom z nártů, počkejte indikátor se rozsvítí a pak stojí na noha pad s vaší nohy.

Krok 3: Jakmile stojíte stabilně na šachovnici, použít vaše těžiště přímé který tak skútr tahů lean dopředu nebo dozadu přejít na tento směr, nebo volné otáčení- ale ujistěte se, že nemáte příliš hubený.

Poznámka: Bilance koloběžka pro děti nesmí použít, pokud není vyrovnaná. Pokud to není zcela vodorovně, vaše děti budou vypátrat varování když Šlápni na to a balance board vstoupí do režimu ochrany automatické vyvážení.

Bezpečné využití vyrovnávací desky

Krok 4: Pomocí Rada odbočte doprava a doleva.

Krok 5: Vystupte vyrovnávací desky a vystoupit v zadní části vyrovnávací desky s jednou nohou první a vystoupit s druhou.

Poznámka: je zakázáno, aby a náhlé promění během pohybu ve vysokých rychlostech, neboť by to mohlo nebezpečné.

Neotáčejte vyrovnávací desky při křížení svahu, neboť to by mohlo způsobit skútr ztratit rovnováhu.

Viz obrázek na následující straně.

Obrázek: vpřed na pravou nohu na odbočit vlevo a vpřed na levé straně odbočit vpravo.

4. bezpečné používání pokynů

V této sekci naleznete informace a varování o používání vyrovnávací desky, takže můžete zůstat zcela bezpečné zabavit. Tak, že si můžete vychutnat vaše vyrovnávací deska bezpečně, přečtěte si tyto pokyny uživatele nejprve. Věnujte zvláštní pozornost varování uživatele, jak je budete muset nést toto na mysli, když na koni vyrovnávací skútr, pokud chcete mít bezpečný a příjemný zážitek.

Varování!

. Vaše děti se snadno ztratit rovnováhu, pád do objektů nebo spadne rovnováhu skútr a ublížit sami kdykoliv! Tomu lze předejít, zkontrolujte, zda že jste důkladně přečtěte uživatelskou příručku před použitím. Přesvědčte se, zda pracuje správně a že jste obeznámeni s tím, jak používat veškeré příslušenství, před tím než vás vaše děti používají.

. Když se naučíte jezdit vyrovnávací desky, aby určitě už nosili ochranné prostředky, jako jsou helmy, chrániče kolen, loktů, atd.

. Tento produkt je určen pouze pro jedno dítě a nesmí se použít pro vás k převozu jiných lidí o!

. Není nahradit motor alternativou třetí strany.

. Děti o hmotnosti více než 50KG nemůže používat tento produkt.

. Použití rovnováhu skútr se řídí místní dopravní předpisy. Ujistěte se, že respektování blízkosti chodce.

. Při použití elektrické scooter 4,5 palec mějte překážek v čele vás a v dálce s jasnou linii nebo pohled vám pomůže jezdit mimo nebezpečí!

. Vám říct dětem, když Rada, udržet kolena mírně ohnutá a jejich tělo uvolněné, tak, že mohou udržovat sami v rovnováze.

. Při jízdě skútru vlastní rovnováhu, držet oběma chodidly, na úpatí podložky.

. Požádejte, prosím, své děti nosit rozumné sportovní oblečení při použití tohoto produktu, protože to pomůže rychleji reagovat v případě nouze.

. Je-li vaše děti jsou zbavit s někým jiným na jiném rovnováhu skútru, ujistěte se, že udržet dostatečný odstup mezi jejich desky, aby se zabránilo zhroucení.

. Jeho "není dobrý nápad se rozptylovat při jízdě své vyrovnání desky, přijímání telefonních hovorů, poslechu hudby nebo jen pozvolna upadal do snění s otevřenýma očima!

. Nebude jezdit na koloběžce rovnováhu v tmavé nebo špatně osvětlených oblastech.

. Pouze pomocí samo-vyvažovací deska, když to funguje správně, pokud ne, okamžitě přestaňte používat.

. Nepoužívejte na strmé sjezdovky.

. Protectors(supplied) lze používat vždy při použití vašeho skútru.

5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a produkci, modernizovat výrobní linky, vstřikovací a upřesnit další související zařízení, C-STAR je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, somatosenzorické vozidel, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět skútr rovnováhu v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!


Dvojice:Vedl, vyrovnávání Scooter Další:Velké kolo rovnováhu Scooter

Dotaz