3D virtuální Reality

3D virtuální Reality

Google VR Box přenosný 3D GlassesModel: CS-VR18Color: WhiteThis VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát váš chytrý telefon v něm a to

Podrobnosti o produktu

Google virtuální Box přenosný 3D brýle

Model: CS-VR18

Barva: bílá

Toto políčko VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát váš chytrý telefon v něm, a je vhodné k provozu a používání. S tímto VR box můžete získat skvělý zážitek.

1. Popis

Materiál: ABS

Objektiv: aspherics pro anti zkreslení, s 40mm průměr a 5.2 zvětšení

krát

Průměr: 40mm

FOV:102 °

spone lze sjednat na čištění

použití s okem s shortsight do 600°

Aplikace

1. pro smartphone 4-6,5 palce

2. možnost barva: bílá

Poznámka: Další barvy jako černá, zlatá, šedá a červená jsou k dispozici s množstvím nad 1000ks balení podrobnosti:

Produktu velikost: 194 * 117 * 127mm

Maloobchodní velikost: 215 * 135 * 135mm

produkt N.W:263g

produkt G.W:393g

30pcs/ctn

G.W: 13KG

2. výrobek obrázky

5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a produkci, modernizovat výrobní linky, vstřikovací a upřesnit další související zařízení, C-STAR je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, vlastní vyrovnávací vozidel, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět vlastní rovnováhu skútr v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!
Dvojice:3D virtuální realita Headset Další:Ne

Dotaz