3D virtuální brýle

3D virtuální brýle

Lepenkové VR 3D glassesModel: CS-VRBOXColor: WhiteThis VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát váš chytrý telefon v něm a to je convenie

Podrobnosti o produktu

VR papírové 3D brýle

Model: CS-VRBOX

Barva: bílá

Toto políčko VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát váš chytrý telefon v něm, a je vhodné k provozu a používání. S tímto VR box můžete získat skvělý zážitek.

1. Popis

Objektiv: pryskyřice

Materiál: ABS + PC

Průměr: 42 mm objektiv

Pěnové díly: polyuretan + memerable

FOV:115 "

Aplikace

1. pro smartphone 4.7-6 palců

Barevné varianty: bílá

Poznámka: ostatní barvy jsou k dispozici s množstvím nad 1000ks

Podrobnosti o balení:

Velikost: 20,5 maloobchodní * 14,5 * 15,5 CM

Maloobchodní N.W:567g, G.W 410g

Karton velikost: 73,5 * 42 * 51 cm

30PCS/ctn

2 obrázky produktů5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a produkci, modernizovat výrobní linky, vstřikovací a upřesnit další související zařízení, C-STAR je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, vlastní vyrovnávací vozidel, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět vlastní rovnováhu skútr v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!


Dvojice:Ne Další:Virtuální 3D brýle

Dotaz