Virtuální brýle

Virtuální brýle

3D VR brýle velkoobchodní cenu VR 3D GlassesModel: CS-VR06Color: bílá, další barvy k dispozici. Toto políčko VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné

Podrobnosti o produktu

3D VR brýle velkoobchodní cenu VR 3D brýle

Model: CS-VR06

Barva: Bílá, další barvy k dispozici.

Toto políčko VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát váš chytrý telefon v něm, a je vhodné k provozu a používání. S tímto VR box můžete získat skvělý zážitek.

1. Popis

Materiál: ABS

Objektiv: Japonsko-dovezené PMMA

Průměr objektivu: 40mm

Ohnisková délka: 55 mm

Tloušťka: 9,5 mm s 8 otvory pro odvod tepla

ZÚ: 80°

Aplikace

Pro smartphone 4.0-6.0 palce

Podrobnosti o balení:

velikost výrobku: 220 * 130 * 107 mm

karton velikost: 720 * 470 * 310 mm

20ks/ctn 12KG/ctn

2. výrobek obrázky


5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a produkci, modernizovat výrobní linky, vstřikovací a upřesnit další související zařízení, C-STAR je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, vlastní vyrovnávací vozidel, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět vlastní rovnováhu skútr v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!
Dvojice:Virtuální realita brýle Další:3D virtuální realita Headset

Dotaz