Virtuální realita brýle

Virtuální realita brýle

VR Box virtuální realita 3D brýle II pro Smart PhoneModel: CS-VR07Color: WhiteThis VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát vaše chytré ph

Podrobnosti o produktu

VR Box virtuální realita 3D brýle II pro chytrý telefon

Model: CS-VR07

Barva: bílá

Toto políčko VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát váš chytrý telefon v něm, a je vhodné k provozu a používání. S tímto VR box můžete získat skvělý zážitek.

1. Popis

Materiál: recyklovatelný ABS

Objektiv: Fresnel

FOV:90 °

Velikost pro smartphone: 4.7-6 palců

Předané CE, RoHS

Aplikace

1. možností barva: černá, bílá

Poznámka: Další barvy, jako červená, modrá, žlutá nebo oranžová jsou k dispozici s množstvím 500pcs

2. pro smart telefon 4.7-6.0 palce

Podrobnosti o balení:

Velikost: 11.5 maloobchodní * 19 * 14,5 CM

Maloobchodní G.W:309 g

Karton velikost: 57 * 45 * 40cm

30 ks/ctn

G.W: 11KG

2. výrobek obrázky


5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a produkci, modernizovat výrobní linky, vstřikovací a upřesnit další související zařízení, C-STAR je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, vlastní vyrovnávací vozidel, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět vlastní rovnováhu skútr v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!

Dvojice:VR sluchátka Další:Virtuální brýle

Dotaz