Virtuální 3D brýle

Virtuální 3D brýle

3D VR 11 virtuální Reality hra GlassModel: CS-VR11Color: WhiteThis VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát váš chytrý telefon v něm a to

Podrobnosti o produktu

3D VR 11 virtuální Reality hry sklo

Model: CS-VR11

Barva: bílá

Toto políčko VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát váš chytrý telefon v něm, a je vhodné k provozu a používání. S tímto VR box můžete získat skvělý zážitek.

1. Popis

Objektiv: pryskyřice

Průměr: 42 mm

nastavitelný ZÚ s otáčení hlavy

nastavitelná vzdálenost pro shortsight lidi

nastavitelný žák vzdálenost pro různé lidi

s otvorem pro odvod tepla pro moible telefon

Aplikace

1. pro somart telefon 4-6.0 palce

2 barevné varianty: černá, bílá

Poznámka: kupujícího loga lze tisknout na produkt s množstvím nad 300pcs

2 balení podrobnosti:

Maloobchodní velikost: 22 * 16 * 12cm

Maloobchodní N.W:350g, G.W525g

Karton velikost: 615 * 450 * 320 mm 20ks/ctn

2. výrobek obrázky5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a produkci, modernizovat výrobní linky, vstřikovací a upřesnit další související zařízení, C-STAR je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, vlastní vyrovnávací vozidel, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět vlastní rovnováhu skútr v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!
Dvojice:3D virtuální brýle Další:VR sluchátka

Dotaz