VR sluchátka

VR sluchátka

3D brýle Box VR 3D virtuální Reality GlassesModel: CS-VR08Color: GreyThis VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát váš chytrý telefon v něm

Podrobnosti o produktu

3D brýle brýle 3D virtuální realita VR Box

Model: CS-VR08

Barva: šedá

Toto políčko VR je skvělý doplněk a zařízení pro skvělý zážitek ze sledování filmů. Je to snadné dát váš chytrý telefon v něm, a je vhodné k provozu a používání. S tímto VR box můžete získat skvělý zážitek.

1. Popis

Materiál: Sulfátový papír

Objektiv: velké asférické čočky

Propůjčuje průměr: 37mm

Aplikace

Pro smartphone pod 6,0 palců

Barva: stejné jako papír kraft

Poznámka: barvu lze přizpůsobit s množstvím nad 1000ks

Podrobnosti o balení:

50ks/ctn, 16KG

2. výrobek obrázky


5. krátký úvod pro C-hvězda

C-hvězda průmyslové LIMITED byla založena v roce 2000. S velkou schopností pro navrhování a produkci, modernizovat výrobní linky, vstřikovací a upřesnit další související zařízení, C-STAR je schopen akceptovat a výrobu OEM a ODM objednávek pro různé druhy dvoukolové rovnováhu skútr, ruka držet rovnováhu skútr, vlastní vyrovnávací vozidel, elektrický skateboard a podobně. Naše výrobky jsou po vývoj tohoto odvětví a za aktualizaci podle potřeb trhu a spotřebitelů. Dobrá kvalita a pověst přinesly C-hvězda mnoho zákazníků z USA, jihovýchodní Asie, Střední východ, Evropa, atd., mezinárodní připojení uskutečnit! C-STAR nastavení navrhovat a vyrábět vlastní rovnováhu skútr v roce 2015 pod značkou ALUCARD, která se okamžitě stala velmi hot prodej sportovní produkt, jakmile je spuštěn!
Dvojice:Virtuální 3D brýle Další:Virtuální realita brýle

Dotaz